Skuteczne i tanie naprawy iPhone

Skuteczne i tanie naprawy iPhone

Problemy z działaniem sprzętu elektronicznego mogą zdarzyć się każdemu. Czasem jest to zwykła usterka programowa, w usunięciu której pomoże zaktualizowanie urządzenia, jednak często zdarza się poważniejsze uszkodzenie. Gdzie najlepiej wykonać efektywne i niedrogie naprawy, które pozwolą jeszcze długo po nich cieszyć się posiadanymi urządzeniami Apple?

 

Czy iPhone po naprawie będzie sprawny?

Gwarancja a naprawy pogwarancyjne Apple Telefony, tablety, a nawet laptopy Apple standardowo mają roczną gwarancję. Choć uzupełnia się ona z prawami konsumenta w przypadku usterek po upłynięciu roku, a przed zakończeniem dwuletniej ochrony rękojmią, warto zdawać sobie sprawę, gdzie wykonanie napraw pozagwarancyjnych jest możliwe. Mogą składać się na nie:
  • wymiana szybki, panelu dotykowego, wyświetlacza,
  • wymiana baterii,
  • wymiana gniazda zasilania,
  • czyszczenie wnętrza telefonu oraz jego złączy,
  • w telefonach z fizycznym przyciskiem – jego wymiana.
Niedrogo. szybko i skutecznie obsługiwani są klienci serwis Apple Flix. Warto skorzystać również z usług tego punktu z innego względu. Możliwość dojazdu do klienta w dowolne umówione miejsce pozwala na pełną elastyczność. Uniwersalny serwis produktów marki Apple – serwis Apple Flix Dobry serwis tak dobiera zakres swoich usług, by idealnie wpasować się w potrzeby potencjalnych klientów. Dopracowane aplikacje i systemy z logiem jabłuszka sprawiają, że właściciele iPhone bardzo często korzystają również z komputera, tabletu czy nawet smart zegarka od Apple. Serwis Apple Flix naprawia nie tylko telefony z logiem jabłuszka. Z oferty doświadczonych specjalistów mogą skorzystać także posiadacze smartwatchy Apple Watch, tabletów iPad, czy też laptopów Mac Book. Wszystkie naprawy wykonywanie są z najwyższą starannością. Pozwalają na zachowanie oryginalnych właściwości produktów. Wykonanie naprawy na częściach zastępczych pozwala na udzielnie gwarancji 3 miesięcy. Oryginalne podzespoły wykorzystane w naprawie skutkują natomiast gwarancją nawet dziewięciomiesięczną.

Podobne wpisy

Facebook Comments