PowerCube – zasilacz (kostka) w minimalistycznym stylu.

PowerCube – zasilacz (kostka) w minimalistycznym stylu.

Do mojej recenzji trafił dziś produkt PowerCube. Na pierwszy rzut oka jest to rozgałęźnik czyt. listwa, dzięki której możemy podłączyć więcej urządzeń do źródła prądu, gdy mamy ograniczoną ilość gniazdek z zasilaniem.

Ja do swojej dzisiejszej recenzji dostałem produkt PowerCube wraz z kablem zasilającym i wyjściem na 2 porty USB (zamiast wyjścia na wtyczkę, a jest również w ofercie taki model), dzięki którym można ładować urządzenia bez użycia adaptera/zasilacza. Fajna sprawa ponieważ PowerCube można umiejscowić gdzie tylko chcemy i to dokładnie gdzie tylko chcemy. Dlaczego?

Cable management

Otóż w skład wchodzi specjalna podstawka o fachowej nazwie PowerCube Dock (którą można nabyć osobno) na którą przylepiamy tasiemki samoprzylepne (w zestawie) dzięki tej funkcji można naszą listę przymocować np. pod biurkiem, gdzie na 100% docenicie wyjścia USB. Dzięki temu będziecie mogli podładować sobie swój telefon, czy też inne urządzenie przy użyciu samego kabla USB, a jest to bardzo duże udogodnienie w szczególności, gdy korzystamy z kilku urządzeń które ładowane są identycznym kablem USB.

system-mocujacy

Na kablu od zasilania również znajduje się specjalne miejsce na taśmę przez co kabel nie zwisa i przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Zasilacz przylepiamy tak, aby był praktycznie niewidoczny dla oka, a sama kostka PowerCube w pobliżu.

Zrzut ekranu 2015-08-20 o 16.16.30

W efekcie mamy pod ręką 3 sloty na wpięcie adapterów/zasilaczy i 2 sloty usb, co daje nam schowane źródło prądu z możliwością podpięcia do 5 urządzeń. Nadal mało? Można dokupić rozgałęźnik USB za 24,90 zł. Wspomniany rozgałęźnik ma 3 wyjścia: Apple Lightening, Micro USB oraz Mini USB.

Mi osobiście produkt bardzo przydał do gustu i z pewnością kupie dla siebie jedną „kostkę”

 

Co dostajecie w przesyłce od sklepu Power-Cube.pl?

W skład pakietu, który ja dostałem wchodzi:

• Listwa zasilająca (kostka) PowerCube.

• Zasilacz wraz z kablem 1.5m.

• Power Cube Dock (podkładka na którą przylepiamy tasiemki samoprzylepne).

• 2 taśmy samoprzylepne.

• Krótka instrukcja.

 

Konkurs

Spodobał Ci się produkt? Już jutro konkurs w którym do wygrania będzie dzisiaj recenzowany produkt PowerCube. Więcej szczegółów już jutro na stronie głównej iOSWorld.pl

100%
Produkt godny polecenia

Summary

Osobiście jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego produktu. Wszystko w 100% solidnie wykonane.

100 % Wykonanie
100 % Funkcjonalność
100 % Cena
100 % Łatwość obsługi

*Sprzęt do recenzji dostarczyła firma Allocacoc która zajmuje się sprzedażą produktu PowerCube. Po więcej informacji o recenzowanym produkcie zapraszam na stronę www.Power-Cube.pl/sklep *

Z platformą iOS jestem związany od 2008 roku, gdy dostałem pierwszego sprzedawanego w Polsce iPhone'a był to iPhone 3G. Później do mojej kolekcji dołączył iPad oraz MacBook Pro.

Facebook Comments