Naprawiamy.To – swój sprzęt oddaj profesjonalistom!

Naprawiamy.To – swój sprzęt oddaj profesjonalistom!

Urządzenia mają to do siebie, że się psują najczęściej w najmniej odpowiednim momencie dzieje się to zazwyczaj z naszej winy chociaż są też przypadki, że winny jest producent ale najczęściej mamy do czynienia jednak z tymi pierwszymi przypadkami.
Co wtedy zrobić kiedy nasz smartphone uległ awarii, a my bez niego czujemy się jak by nam rękę zabrano?

Można skorzystać z serwisu pogwarancyjnego NAPRAWIAMY.TO
Serwis NAPRAWIAMY.TO specjalizuje się w naprawie:
Apple,
Sony,
Samsung,
LG,
Nokia,
Oraz innych popularnych marek.

W serwisie dokonamy wymiany:
– zbitej szybki jeśli tylko ona uległa uszkodzeniu. Warto podkreślić, że wymieniając tylko zbitą szybkę w dalszym ciągu zachowujemy swój oryginalny wyświetlacz i tym sposobem tniemy koszty wymiany całego kompletu.
Dla ciekawskich film ukazujący jak taka wymiana przebiega:

– portu ładowania jeśli nasze urządzenie nie chce się ładować lub uległo uszkodzeniu gniazdo ładowania, co jest dosyć częsta usterką od momentu wprowadzenia standardu Micro USB;
– głośnika kiedy gorzej słyszymy naszego rozmówcę;
– mikrofonu w sytuacji kiedy to nas nie słychać.

Jeśli nasze urządzenie miało kontakt z wodą to również przedstawiony tutaj serwis zajmuje się taką naprawą, trzeba tylko pamiętać by jak najszybciej dostarczyć sprzęt do punktu i pod żadnym pozorem nie uruchamiać ani też nie podłączać do kontaktu lub komputera bo tylko zaszkodzimy elektronice i koszty mogą drastycznie wzrosnąć, a w ostateczności sprzęt będzie nadawał się tylko do utylizacji!
Przykładowe ceny napraw dla wybranych modeli dostępne tutaj.

Zrzut ekranu 2016-04-17 o 10.02.03

Warto podkreślić, że NAPRAWIAMY.TO:
– na każdą naprawę udziela gwarancji – 90 dni,
– przed naprawą otrzymamy darmową wycenę, możemy zapytać o nią nawet telefonicznie pod numerem 519030375 lub 61 6460755 ewentualnie podejść wprost do punktu: ul. Skórzewska 35, Budynek K, 62-081 Wysogotowo
– jeśli nie mieszkamy w miejscu siedziby serwisu zawsze możemy wysłać kurierem nasz sprzęt do nich,
– serwis zatrudnia 10 techników dzięki czemu czas oczekiwania na naprawę ulega znaczącemu skróceniu co ma przecież kluczowe znaczenie w dzisiejszych czasach kiedy liczy się szybkość;
– w razie potrzeby serwis zaktualizuje nasze oprogramowanie i co warto zaznaczyć wszystkie dane jakie znajdują się na naszym urządzeniu zostaną zachowane.
Polecam wszystkim serwis NAPRAWIAMY.TO którzy szybko chcą mieć znów z powrotem swoje urządzenie sprawne i zależy im na tym by naprawa była wykonana profesjonalnie i rzetelnie, a cena nie wydrenowała portfela.

Dodatkowo serwis NAPRAWIAMY.TO przygotował zniżkę dla czytelników IOSWORLD.PL w formie kuponu upoważniającego do darmowego kuriera w obie strony w sklepie serwisu.

Kod kuponu: IOSWORLD

Zrzut ekranu 2016-04-17 o 10.02.29

Źródło: NAPRAWIAMY.TO

Podobne wpisy

Facebook Comments